– Potpisani Ugovori sa Udrugama

Dana 10. svibnja 2019. godine u Domu kulture potpisani su ugovori s predstavnicima  Udruga koje djeluju na području naše općine, a koje su se prijavile na Javni natječaj za ostvarivanje potpora udruga građana koje djeluju na području Općine Nova Bukovica u 2019. godini. Riječ je o sufinanciranju programa iz područja sporta, kulture i društvenog života naše općine.

Potpisani su ugovori s predstavnicima Udruge žena “Bukovica u srcu”,  Nogometnim klubovima Zrinski iz Nove Bukovice i “Mladost” iz Miljevaca, Malonogometnim klubom Apokalipsa, Kulturno umjetničkim društvom “LIPA”, Lovačkim društvom “Jelen”, Maticom Slovačkom Miljevci, Klubom hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a, kao i sa Udrugom pčelara “Lipa”.

Kao i svake godine do sada, općina podržava rad svih udruga čije je djelovanje od interesa za opće dobro naše općine.

Back to top